• לאחרונה
Hanerdun חמוד עוף מטבח, שעון עצר, טיימר מכני, מחיר/חתיכה

Hanerdun חמוד עוף מטבח, שעון עצר, טיימר מכני, מחיר/חתיכה

ILS 11.47
כמות סחורה
זמין לפי בקשה


U צריך לשים לב לפני השימוש :
אף פעם לא בכוח, כדי להפעיל את שעון העצר!
לנגב עם מטלית לחה לניקוי, לא מתאים מדיחי כלים. בסופו שעון מעורר נעימה מתקתק צליל השעון המעורר, רם 3-4 השני פעמון אזעקה התראות לך כאשר הזמן הוא למעלה.לא מתאים עבור מדיחי כלים.66 סנטימטר (6.נייד בכל מקום שאתה צריך את הספירה לאחור. דקה בהפרשים לאפשר תזמון מדויק.
דגם : TMR-1009
גודל : 2. הוסף טיפה של צבע למטבח שלך עם זה בציר מכני טיימר.אחרי זה, להפוך את זה הפוך אז החץ מצביע 5, עשיתי!
כאשר הספירה לאחור הסתיימה, זה יהיה 3 שניות הפעמון מצלצל כדי להודיע לך.
אין לטבול את המכשיר במים.לעקוב אחר זמני בישול עם מקסים מטבח טיימר.כאשר הזמן הוא למעלה פעמון האזעקה נשמע. קטן מספיק, כי אתה יכול לשאת אותו איתך על פעילות גופנית בחדר, בגינה, או סביב הבלוק. קל-כדי-להפעיל מכני המצביע (אין סוללות), ידית גדולה, קל להפוך. 60 דקות קוורץ תזמון קיבולת, סופרת בין 1 ל-60 דקות.גורם מושלם מתנה קטנה, במיוחד לשנה החדשה, ימי חג האהבה, חג המולד ואת כל חגים אחרים. נהדר עבור זמן הבישול, פנים זמן, זמן אימון או זמן עבודה.
הוראות שימוש :
לדוגמה, בעת הגדרת במשך 5 דקות, בבקשה תחזיק בחוזקה למטה עם יד אחת, לאחר מכן הפעל את החלק העליון עם יד אחרת, ואז לסובב את הכפתור בכיוון השעון רוח, זה פשוט נכון.זה יוקרתיים טיימר מוסיף קצת רצוי ומתוק למטבח שלך.
אין לטבול את המכשיר במים. בהדרגתיות עם טיימר מכני (ללא סוללות). רב-תכליתי עבור כל מטבח זקוק, מושלם לזמן את המאכלים האהובים עליך.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה